Pobyty pre zamestnancov a služby pre firmy

Relaxos ponúka firemnej klientele Rekondičné pobyty pre zamestnancov v zmysle Zákona č. 124/2006, Benefičný program pre zamestnancov, Darčekové poukážky ako aj Organizáciu firemných akcií.

Spoločnosť Relaxos pôsobí na trhu kúpeľníctva a rekreačných rekondičných služieb pre firemnú klientelu už od roku 2006. Medzi našich klientov patria spoločnosti Orange, Telecom, Asbis, Telegraph ako aj mnoho ďalších.

Naše portfóilio služieb zahrňuje:

V prípade záujmu o ponuku nás kontaktujte na tel. čísle 0905 661050, prípadne mailom na corporate@relaxos.net.
 

Rekondičné pobyty pre zamestnancov v zmysle Zákona č. 124/2006 Z. z. t.j. Zákona o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci

Relaxos dokáže pre Vašu spoločnosť zabezpečiť flexibilnú organizáciu rekondičných pobytov v zmysle zákona 124. Oproti ponukám, ktoré môže zamestnávateľ získať priamo od jednotlivých kúpeľov dokáže naša CK zabezpečiť:

  • simultánne alebo ročné obmeny pobytov vo viacerých kúpeľných destináciách
  • vybavenie zvýhodnených ponúk pre rodinných príslušníkov osôb čerpajúcich rekondičné pobyty
  • poradenstvo pri výbere kúpeľov v zmysle preferencií odberateľa
  • nadštandardný zákaznícky servis
  • zvýhodnené čerpanie služieb nad rámec rekondičných pobytov zo zákona pre zamestnancov vo výrobe ako aj THP pracovníkov
  • VIP služby me management spoločnosti.
Vyžiadať ponuku na mieru

Benefičný program pre zamestnancov

Medzi najžiadanejšie formy benefitov pre zamestnancov patria príspevky na regeneráciu a dovolenku.

CK Relaxos využila svoje 10 ročné skúsenosti z predaja relaxačných, kúpeľných a rekondičných pobytov a vytvorila inovatívny benefičný program pre firmy a ich zamestnancov. Na základe diskusie s odborníkmi na firemné benefity a dlhoročných skúseností so segmentom leasure ponúkame program, ktorý prináša vysokú hodnotu pre užívateľa tak na strane firmy ako aj na strane jej zamestnancov.

Darčekové poukážky

Naše zvýhodnené darčekové poukážky opakovane využívajú viaceré spoločnosti k svojej spokojnosti využívajú ako príležitostné ocenenia svojich zamestnancov či obchodných partnerov.

Organizácia firemných akcií

Pre vašu firmu pripravíme spoločenské podujatie, školenie či stretnutie obchodných partnerov na Slovensku či v okolitých krajinách na mieru, podľa Vašich predstáv.
 
Kontaktujte nás, radi poradíme
 
02 3225 2301

Zavolajte nám, radi poradíme