Wellness Hotel Park****, Kúpele Piešťany

Novozrekonštruovaný Hotel Park ponúka nadštandardné služby štvorhviezdičkového hotela. Nachádza sa v príjemnom a tichom prostredí mestského parku v blízkosti ramena rieky Váh. Známy Kúpeľný ostrov sa nachádza cca 800 metrov od hotela. Hotelové wellness centrum zahŕňa fínsku saunu, infračervenú kabínu, parný kúpeľ a vírivku. Počas pobytu máte voľný vstup do elegantného krytého bazéna s vodnými atrakciami. Pre svoju polohu je Hotel Park obľúbený u hostí, ktorí vyhľadávajú pokoj a relax, a popri tom chcú mať na dosah centrum spoločenského a kúpeľného diania.
 • Nemám žiadne pripomienky ani návrhy. V Piešťanoch som bola po prvý raz a bola som spokojná s...
 • vsetko bolo ako ma byt ..
 • ponuka výborná, dokonca ako rozlievané víno mali veľmi kvalitnú ponuku či už bieleho alebo...
 • Služby a personál sú na vynikajúcej úrovni !
 • Nie je potrebné navrhovať zlepšenia.

Pobyty a cenník

Zobraz viac

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie všetkých izieb

sociálne zariadenie, telefón, TV, satelitný prijímač, minibar, trezor, fén, kúpeľňa, župan, nefajčiarska, wifi


Typ izby Vybavenie nadštandard
Štandard
1-lôžková
 • štandardné vybavenie
 • sprchovací kút
 • balkón
2-lôžková
Apartmán Štandard
Apartmán (1/2)
 • štandardné vybavenie
 • vaňa
 • spálňa a oddelená obývacia miestnosť
 • balkón
 • varná konvica
 • káva / čaj
 • prístelka - rozkladací gauč
 • možnosť prístelky
Štúdio
2-lôžková
 • štandardné vybavenie
 • vaňa
 • klimatizácia
 • spálňa a oddelená obývacia miestnosť
 • varná konvica
 • káva / čaj
 • prístelka - rozkladací gauč
 • terasa
 • možnosť prístelky
Apartmán Lux
2-lôžková
 • štandardné vybavenie
 • sprchovací kút
 • klimatizácia
 • spálňa a oddelená obývacia miestnosť
 • varná konvica
 • káva / čaj
 • prístelka - rozkladací gauč
 • možnosť prístelky
4-lôžková

Vybavenie a služby

Bazény

krytý bazén: malý: 16 x 8,3 m

Wellness a liečebné procedúry poskytované priamo v hoteli

Inhalačné terapie: oxygenoterapia Elektroliečba: diadynamik, rebox, interferenčné prúdy, magnetoterapia Svetloliečba: biolampa, laseroterapia Vodoliečba, Masáže: klasická, reflexná, reflexná, chodidiel, čiastočná, lymfodrenáž prístrojová, aromamasáž, anticelulitídna masáž, japonská masáž-Shiatsu, masáž horúcimi lávovými kameňmi, thajská masáž, indické masáže - Ayurvéda Cvičenie: v bazéne, skupinový telocvik, fitness, aerobic, nordic walking, individuálna rehabilitácia Kúpele: v hydromasážnej vani/whirlpool, perličkový, vírivý Zábaly: bahenné, parafínové, parafango Sauny: fínska, parná, tepidárium, infračervená Ostatné: Teploliečba, ultrazvuk, plynové injekcie s aplikáciou CO2, vodný svet, kryoterapia

Športové vybavenie

Indoor: posilňovňa, biliardový stôl

Beauty

kaderník, služby kozmetika

Služby pre deti

detský kútik, služba opatrovania detí, detské postieľky

Parkovanie

Za poplatok:

Požičovne

spoločenské hry, horské bicykle

Ďalšie služby

možnosť platiť kartou, služby animátora, hotelový trezor, faxové služby, internetové pripojenie, úschovňa bicyklov, výťah

Iné

možnosť psa na izbe, klimatizácia: vybrané izby, za príplatok Komunikácia: Jazyky slovensky, česky, anglicky, nemecky, poľsky

Gastro služby

Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetových stolov
 

Reštaurácia Park

Stravovacie služby formou bufetu, výberom z menu alebo á la carte sa poskytujú v priestrannej reštaurácii Park, s kapacitou 150 miest. Súčasťou ponuky jedál sú špeciality slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia je  otvorená denne v čase od 7:00 do 20:00. 

Kapacita: 150 osôb využitie výhradne pre stravovanie.

Bar Sky bar

Osviežujúci nápoj si môžete vychutnať na slnečnej terase, ktorá Vám ponúka krásny výhľad na rieku Váh, park i mesto Piešťany.

Kapacita: 40 osôb

Kaviareň S letnou terasou a detským ihriskom

Šálku horúcej kávy a čerstvý dezert, pripravený hotelovou cukrárkou, si môžete vychutnať v príjemnom prostredí hotelovej kaviarne. Jej kapacita je 60 miest a v letných mesiacoch je prepojená s letnou terasou.

Kaviareň je pre otvorená v nedeľu až štvrtok v čase od 9:00 do 21:00, a piatok a sobotu v čase od 09:00 do 22:00. V hlavnej sezóne hrá v piatok a v sobotu podvečer živá hudba.

Spoločenské miestnosti

Spoločenská miestnosť Biliard salónik

Tento salónik je vhodný na školenia a firemné stretnutia s Vašimi obchodnými partnermi. Kapacita tejto miestnosti je max. 30 miest. Miestnosť disponuje kompletnou školiacou technikou. Počas konferencie je možné zabezpečiť aj stravovacie alebo tlmočnícke služby podľa Vašich požiadaviek.

Kapacita: 30 osôb možnosť využitia pre školenie/semináre, videoprojektor, premietacie plátno, ozvučenie.

Salónik/Rokovací priestor Rytiersky salónik

Rytiersky salón s kapacitou 30 / 20 hostí (kinosedenie / školské sedenie a sedenie v tvare "U" a "O") doplňuje ponuku školiacich a gastronomických priestorov v hoteli.

Kapacita: 30 osôb možnosť využitia pre školenie/semináre, videoprojektor, premietacie plátno, ozvučenie, možnosť skombinovať s iným spoločenským priestorom.

Kongresová sála

Konferenčná sála s kapacitou 110 / 200 miest (školské sedenie / kinosedenie) disponuje kompletnou školiacou technikou. Počas konferencie zabezpečia stravovacie alebo tlmočnícke služby podľa požiadaviek klienta. Táto sála je vhodná na organizovanie svadieb, plesov firemných večierkov, školení a i. Konferenčná sála má denné svetlo a je možné ju klimatizovať.

Kapacita: 200 osôb možnosť využitia pre školenie/semináre, videoprojektor, premietacie plátno, ozvučenie.

Aktivity na voľný čas

≈ Ratnovská zátoka – na svoje si prídu milovníci wakeboardingu, wakeskatingu či vodných lyží ≈ Sĺňava – jedna z najteplejších vodných nádrží na Slovensku ponúka okrem príjemného relaxu, plávania či šantenia vo vode aj výborné podmienky pre windsurfing, člnkovanie či kanoistiku ≈ Funny park – vo fantastickom nafukovacom aquaparku sa dosýta vybláznia deti aj dospelí ≈ Squash club Piešťany ≈ Tenisové centrum ≈ Piešťanské 9-jamkové golfové ihrisko ≈ Na vysokej úrovni je tiež rozvinutá cykloturistika so svojimi 150 km cyklistických trás, výborné podmienky na in-line korčuľovanie ponúka kolokruh Sĺňava a zajazdiť si môžete tiež na koňoch plemena Paso Fino Colombiano ≈ V prípade, že vás zaujíma história, navštívte niektoré z piešťanských múzeí. Obľúbenými sú napríklad Balneologické múzeum Imricha Wintera Piešťany, do ktorého sa z hotela dostanete za pár minút príjemnou prechádzkou po nábreží a cez mestský park či Vojenské historické múzeum Piešťany ≈ V mestskom parku môžete navštíviť aj hudobný pavilón, ktorý je miestom hudobných vystúpení rôznych známych aj menej známych umelcov  

Bezprostredná blízkosť

detské hry, turistické vychádzky, cykloturistika, kúpanie (prírodné vodné plochy), loptové hry, vodné športy, prechádzky do prírody

Do 15 min chôdze

squash, kúpanie (termálne kúpaliská), tenis, minigolf, golf

Do 15 min jazdy autom

lyžovanie, rybárčenie, mountainbiking, jazda na koni, horská turistika, horská cyklistika, zber húb

Do 1 hodiny jazdy autom

paragliding

Kontakt

Mapa Wellness Hotel Park**** Piešťany
Wellness Hotel Park****

Nábrežie Ivana Krasku 2
Piešťany 92101
Slovensko

Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Často kladené otázky

❓ Je Wellness Hotel Park vhodný pre rodiny s deťmi?

Áno, zariadenie Park**** ponúka služby pre rodiny s deťmi a pobyty, ktoré sú pre ne vhodné. Pozri zoznam pobytov vhodných pre rodiny.

❓ Ponúka Wellness Hotel Park aj seniorské pobyty?

Pre seniorov sú vhodné napríklad Kúpeľný liečebný pobyt, Post Covid, Relaxačný pobyt, Seniorský pobyt, Wellness pobyt. Pozri zoznam a porovnanie seniorských pobytov.

Aké wellness a liečebné procedúry sú poskytované priamo v hoteli Park?

Suchou nohou sú dostupné tieto typy wellness a liečebných procedúr: Inhalačné terapie: oxygenoterapia, Elektroliečba: diadynamik, rebox, interferenčné prúdy, magnetoterapia, Svetloliečba: biolampa, laseroterapia, Vodoliečba: , Masáže: klasická, reflexná, reflexná, chodidiel, čiastočná, lymfodrenáž prístrojová, aromamasáž, anticelulitídna masáž, japonská masáž-Shiatsu, masáž horúcimi lávovými kameňmi, thajská masáž, indické masáže - Ayurvéda, Cvičenie: v bazéne, skupinový telocvik, fitness, aerobic, nordic walking, individuálna rehabilitácia, Kúpele: v hydromasážnej vani/whirlpool, perličkový, vírivý, Zábaly: bahenné, parafínové, parafango, Sauny: fínska, parná, tepidárium, infračervená, Ostatné: Teploliečba, ultrazvuk, plynové injekcie s aplikáciou CO2, vodný svet, kryoterapia, pre viac info pozri podrobný zoznam na stránke.

Aká je adresa a kontakt na recepciu Wellness Hotel Park?

Adresa je: Wellness Hotel Park, Nábrežie Ivana Krasku 2, 92101 Piešťany. Kontakt na recepciu dostáva zákazník Relaxosu spolu s voucherom.

Aké sú hodnotenia a recenzie zariadenia Wellness Hotel Park?

Wellness Hotel Park je hodnotení našimi zákazníkmi priemerným hodnotením 9.1/10 čo je nadpriemerná hodnota.

Aký bazén môžu využiť hostia zariadenia Park?

Hostia môžu využiť krytý bazén: malý: 16 x 8,3 m - Relaxačný bazén,, vodné atrakcie - vodopád, dnový gejzír, vodné kreslá s perličkovou masážou a hydromasážou, doplnené o podhladinové osvetlenie. Teplota vody je 30°C., pre viac info pozri údaje na stránke.

Aké spoločenské miestnosti sú k dispozícii?

Zariadenie disponuje nasledovnými spoločenskými priestormi spoločenská miestnosť, salónik/rokovací priestor, kongresová sála, pre viac info pozri údaje na stránke.

Kde si môžem v zariadení Wellness Hotel Park objednať stravu a nápoje?

Z gastro služieb je v objekte k dispozícii reštaurácia, bar, kaviareň, pre viac info pozri údaje na stránke.

Aké požičovne sú k dispozícii v ubytovacom zariadení Wellness Hotel Park?

V objekte sú k dispozícii nasledovné požičovne: spoločenské hry, horské bicykle

Aké typy izieb ponúka Wellness Hotel Park?

Ubytovane je možné v izbách  Štandard 1-lôžková, Štandard 2-lôžková, Apartmán Štandard Apartmán (1/2), Štúdio 2-lôžková, Apartmán Lux 2-lôžková, Apartmán Lux 4-lôžková... Vybavenie izieb je uvedené na stránke.
 • Nemám žiadne pripomienky ani návrhy. V Piešťanoch som bola po prvý raz a bola som spokojná s ubytovaním, so službami aj s veľmi príjemným a pozitívnym prístupom ku klientom. Molnárová
 • vsetko bolo ako ma byt ..
 • ponuka výborná, dokonca ako rozlievané víno mali veľmi kvalitnú ponuku či už bieleho alebo červeného vína
 • Služby a personál sú na vynikajúcej úrovni !
 • Nie je potrebné navrhovať zlepšenia.
Rezervačné stredisko 02 3225 2388
Mapa Wellness Hotel Park**** Piešťany

Podobné hotely

Esplanade Ensana Health Spa Hotel Esplanade Ensana Health Spa Hotel**** Piešťany od 95 € / noc
Palace Ensana Health Spa Hotel Palace Ensana Health Spa Hotel**** Piešťany od 90 € / noc
Splendid Ensana Health Spa Hotel Splendid Ensana Health Spa Hotel*** Piešťany od 65 € / noc
Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel***** Piešťany od 130 € / noc
02 3225 2301

Zavolajte nám, radi poradíme