Pobyty Hotel The Grand Vígľaš****

Vyberte si pobyt
Pobyt strašidelný Halloween od 79 €/noc
Romantický pobyt pre dvoch od 109 €/noc
Wellness pobyt od 79 €/noc
Relaxačný pobyt od 109 €/noc
Seniorský pobyt od 54 €/noc
Vígľaš

Pobyt strašidelný Halloween

Strávte príjemné chvíle počas predĺženého víkendu - spojte zábavu s oddychom a prežite strašidelnú halloweensku noc na halloweenskom pobyte! Strašidelné party, animačné programy pre deti, atrakcie pre všetkých spojené s relaxom to je Halloween pobyt.

Zobraz viac
Vígľaš

Relaxačný pobyt

Klasický odpočinkový pobyt pre telo i dušu, vďaka ktorému si zrelaxujete telo a naberiete duševnú energiu. Oddýchnite si však aj pri cvičení, športových aktivitách či jednotlivých liečebných procedúrach, ktoré Vám hotel ponúkne.

Zobraz viac
Vígľaš

Romantický pobyt pre dvoch

Romantický pobyt pre páry, ktoré si chcú okrem seba užiť aj príjemný relax. Neváhajte a využite jedinečné služby hotela, ktorý Vám okrem wellness služieb ponúkne aj romantické chvíle vo dvojici.

Zobraz viac
Vígľaš

Seniorský pobyt

Ide o rekondičný pobyt, ktorý je špeciálne vytvorený pre seniorov. Pobytový balíček poskytuje liečebné procedúry či wellness služby, ktoré pomôžu Vášmu telu aj duši.

Zobraz viac
Vígľaš

Wellness pobyt

Wellness pobyt na zregenerovanie síl tela i ducha v prostredí komfortného hotela. Vybrané wellness služby zaistia úľavu pri prípadných problémoch a vylepšia stav vášho organizmu.

Zobraz viac
Hotel The Grand Vígľaš****

Vígľaš 602
Vígľaš 962 02
Slovensko

Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Podobné hotely

The Grand Vígľaš Hotel The Grand Vígľaš**** Vígľaš od 54 € / noc
02 3225 2301

Zavolajte nám, radi poradíme