Liečebný dom Krym***, Kúpele Trenčianske Teplice

Zrekonštruovaný hotel Krym nachádzajúci sa v centre mesta na pešej zóne ponúka ubytovanie na 290 lôžkach rozmiestnených na celkom piatich poschodiach. Na každom poschodí sa nachádza slnečná terasa. Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách a apartmánoch v kategóriách Standard a Comfort. Hotelová reštaurácia ponúka možnosť celodenného stravovania. Procedúry prebiehajú priamo v hoteli a hotel je priamo prepojený s vonkajším bazénom Grand s celoročnou prevádzkou.
Malý wellness okruh (1 vstup = 180 min.)- vnútorný bazén, vírivka, odpočiváreň Minerál, tepidárium so stenou z himalájskej soli. Veľký wellness okruh (1 vstup = 180 min.) - vnútorný bazén, vírivka, odpočiváreň Minerál, tepidárium so stenou z himalájskej soli parné sauny (soľná, bylinková, turecká), suché sauny (švédska, fínska, infra), ochladzovacie vedro, ochladzovací bazén, ľadopád, zážitkové sprchy, vírivka Hviezdne nebo, Kneipov chodník, oddychové zóny Hviezdne nebo, Les.
Bazén Grand je z technických príčin od 6.12.2021 do odvolania mimo prevádzky.
Kúpele Trenčianske Teplice sú i naďalej OTVORENÉ pre liečebné pobyty klientov zdravotných poisťovní aj samoplatcov. Vstup do prevádzok kúpeľov je povolený len pre klientov v režime OTP.
 • Nám sa páčil celý pobyt a radi sa k vám vrátime Jaroslav a Soňa Uhlířoví
 • Strava bola vynikajúca, personál ústretový a veľmi ochotný.
 • S pobytom sme boli veľmi spokojní, určite sa k Vám ešte vrátime.
 • Do liečebného domu Krym sa vraciame pravidelne, to znamená, že sa tam cítime veľmi dobre a vždy...
 • nasa 7 clenna skupina bola spokojna

Pobyty a cenník

Zobraz viac

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie všetkých izieb

sociálne zariadenie, sprchovací kút, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, minibar, trezor, fén, kúpeľňa, izba po rekonštrukcii, župan, varná konvica, wifi


Typ izby Vybavenie nadštandard
Standard
1-lôžková
 • štandardné vybavenie
 • izba bez balkóna
2-lôžková
Comfort
1-lôžková
 • štandardné vybavenie
 • balkón
2-lôžková
Apartmán Standard
Apartmán (1/2)
 • štandardné vybavenie
 • spálňa a oddelená obývacia miestnosť
Apartmán Comfort
Apartmán (1/2)
 • štandardné vybavenie
 • spálňa a oddelená obývacia miestnosť

Vybavenie a služby

Bazény

krytý bazén: termálny vonkajší bazén: malý, veľký

Wellness a liečebné procedúry poskytované priamo v hoteli

Inhalačné terapie: oxygenoterapia Elektroliečba: diadynamik, krátkovlnná diatermia, rebox, interferenčné prúdy, magnetoterapia, hydrogalvan Svetloliečba: biolampa, laseroterapia, solux, solárium Vodoliečba, Masáže: lymfomasáž, klasická, podvodná, reflexná, reflexná, chodidiel, čiastočná, medová detoxikačná, masáž horúcimi lávovými kameňmi, thajská masáž, masáž nôh, masážne lôžko Cvičenie: v bazéne, kalanetika, skupinový telocvik, služby fyzioterapeuta, liečebný telocvik, stacionárny bicykel, steper, fitness, nordic walking, individuálna rehabilitácia Kúpele: v hydromasážnej vani/whirlpool, v termálnom bazéne, perličkový, vaňový, vírivý, vírivý, na končatiny, šliapací, škótske streky, suchý, uhličitý, prísadový, striedavý, Kneippove kúpele Zábaly: parafínové, parafango, rašelinové Sauny: infračervená Ostatné: Teploliečba, pitné kúry, akupunktúra, ultrazvuk, bankovanie, plynové injekcie s aplikáciou CO2

Liečivá voda v objekte

Typ: termálna Zloženie: sírna, Teplota (°C): 40

Športové vybavenie

Indoor: stôl na stolný tenis, posilňovňa, bowling, šípky

Beauty

solárium, kaderník, manikúra/pedikúra, služby kozmetika, lymfodrenáž

Služby pre deti

detské stoličky, pieskovisko, hojdačka, preliezačky, detské postieľky

Parkovanie

Za poplatok: možnosť parkovať na parkovisku blízkeho hotela

Požičovne

auto, cestné bicykle, spoločenské hry, stolný tenis, badminton, fotbal, turistické mapy

Ďalšie služby

možnosť platiť kartou, čistiareň, hotelový trezor, faxové služby, internetové pripojenie

Iné

bezbariérové izby, možnosť psa na izbe: nie výťah, Komunikácia: Jazyky slovensky, česky, anglicky, nemecky, poľsky, rusky

Gastro služby

Kaviareň Club Café Krym

Plocha: 150 m2 Kapacita: 70 osôb možnosť využitia pre školenie/semináre, ozvučenie, tanečný parket.

Bar Nočný bar Krym

Kapacita: 90 osôb ozvučenie, tanečný parket.

Reštaurácia

Jedáleň je situovaná na prvom poschodí.
Raňajky, obedy a večere sa poskytujú formou bufetových stolov, pozostávajúcich zo studeného a teplého bufetu.
Ponuka nápojov počas raňajok: raňajková káva, čaj, kakao, studené nápoje. Počas obeda a večere nápoje nie sú v cene.
Kapacita: 200 osôb využitie výhradne pre stravovanie.

Aktivity na voľný čas

≈ Trenčín : Mesto láka turistov mnohými historickými pamiatkami - Trenčiansky hrad, Farské schody a socha sv. Jána Nepomuckého, Farský kostol Narodenia panny Márie, Katov dom, Rímsky nápis na hradnej skale, Piaristický kostol sv. Františka Xaverského, Synagóga... (cca 13km) ≈ Skalka nad Váhom : Najstaršie pútnické miesto na Slovensku (cca 16km) ≈ Dubnický kaštieľ:  je kultúrnou pamiatkou, ktorá patrí k najhodnotnejším historickým stavbám na Slovensku (cca 10km) ≈ Dubnická grotta s vyhliadkovou vežou (cca 10km) ≈ Čičmany : Maľované zrubové drevenice a expozícia ľudovej architektúry (cca 43km) ≈ Rajecká Lesná : Slovenský betlehem zobrazuje narodenie Pána Ježiša v Betleheme a život, históriu a dejiny Slovenska. Je to úžasné, kresťanské, národné aj umelecké rezbárske dielo majstra Jozefa Pekaru(cca 60km) ≈ Čachtický hrad : Hrad, kde sídlila aj smutne známa Alžbeta (Erzsébeta) Báthoryová, šľachtičná, ktorá pochádzala z jedného z najvýznamnejších uhorských rodov (cca 45km) ≈ Hrad Beckov : Rekonštruovaná zrúcanina hradu na strmom, 70 m vysokom brale nad mestečkom. Z diaľky dobre viditeľná dominanta okolia (cca 45km) ≈ Brodzany : Renesančný kaštieľ zo 16.storočia, s priľahlým parkom a letohrádkom, kaštieľ ukrýva spomienkové predmety na génia ruskej literatúry A.S. Puškina, na návšteve tu boli aj jeho žena a deti. Vzácne sú knihy v hudobnom salóne pochádzajúce zo Smirdinovej knižnice v Petrohrade, ako aj knihy či atlas ruských gubernií z r. 1822, tlačený vo Francúzsku (cca 40km) ≈ Hrad  Strečno , plte na Váhu pod Strečnom : (cca 85km) 

Bezprostredná blízkosť

turistické vychádzky, cykloturistika

Do 15 min chôdze

prechádzky do prírody

Do 15 min jazdy autom

golf, jazda na koni, rybárčenie, tenis, minigolf, kúpanie (kúpaliská)

Do 1 hodiny jazdy autom

lyžovanie, vyhliadkové lety

Kontakt

Mapa Liečebný dom Krym*** Trenčianske Teplice
Liečebný dom Krym***

T.G.Masaryka 21
Trenčianske Teplice 914 51
Slovensko

Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Často kladené otázky

Aké typy izieb ponúka Liečebný dom Krym?

Ubytovane je možné v izbách  Standard 1-lôžková, Standard 2-lôžková, Comfort 1-lôžková, Comfort 2-lôžková, Apartmán Standard Apartmán (1/2), Apartmán Comfort Apartmán (1/2)... Vybavenie izieb je uvedené na stránke.

❓ Ktoré pobyty ponúka Liečebný dom Krym v akcii alebo zľave?

V akcii je aktuálne napríklad Kúpeľný liečebný pobyt, Relaxačný pobyt, Seniorský pobyt. Pozri ceny všetkých akciových pobytov.

Aké požičovne sú k dispozícii v ubytovacom zariadení Liečebný dom Krym?

V objekte sú k dispozícii nasledovné požičovne: auto, cestné bicykle, spoločenské hry, stolný tenis, badminton, fotbal, turistické mapy

❓ Aké typy pobytových balíčkov sú v ubytovacom zariadení Krym dostupné?

K dispozícii sú aktuálne nasledovné typy pobytov (pi type sú uvedené ceny vyčíslené pre osobu/noc): Liečebné od 51 €, Relaxačné a Wellness od 54 €, Seniorské od 51 €, Kúpeľné a Rekondičné od 51 €, Liečebný pobyt typ A od 1 €, Liečebný pobyt typ B od 25 €. Pozri ponuku pobytov v zariadení Krym.

Kde si môžem v zariadení Liečebný dom Krym objednať stravu a nápoje?

Z gastro služieb je v objekte k dispozícii kaviareň, bar, reštaurácia, pre viac info pozri údaje na stránke.

Aký bazén môžu využiť hostia zariadenia Krym?

Hostia môžu využiť krytý bazén: termálny - teplota vody 37,4 °C, vonkajší bazén: malý - kruh o priemere 8 m, 32-35°C, veľký - 25 m x 10 m, 28-31°C, pre viac info pozri údaje na stránke.

Aké sú hodnotenia a recenzie zariadenia Liečebný dom Krym?

Liečebný dom Krym je hodnotení našimi zákazníkmi priemerným hodnotením 8.9/10 čo je nadpriemerná hodnota.

❓ Aký je cenník kúpeľných pobytov pre samoplatcov?

Ceny kúpeľných balíčkov sa pohybujú od 1 €/osoba/noc, s tým, že pre dostotačné účinky liečivých zdrojov treba rátať minimálne s týždňovým pobytom. Pozri porovnanie kúpeľných pobytov.

❓ Ponúka Liečebný dom Krym aj seniorské pobyty?

Pre seniorov sú vhodné napríklad Kúpeľné minimum, Kúpeľný liečebný pobyt, Relaxačný pobyt, Seniorský pobyt, Wellness pobyt. Pozri zoznam a porovnanie seniorských pobytov.

Aká je adresa a kontakt na recepciu Liečebný dom Krym?

Adresa je: Liečebný dom Krym, T.G.Masaryka 21, 914 51 Trenčianske Teplice. Kontakt na recepciu dostáva zákazník Relaxosu spolu s voucherom.

Aké wellness a liečebné procedúry sú poskytované priamo v hoteli Krym?

Suchou nohou sú dostupné tieto typy wellness a liečebných procedúr: Inhalačné terapie: oxygenoterapia, Elektroliečba: diadynamik, krátkovlnná diatermia, rebox, interferenčné prúdy, magnetoterapia, hydrogalvan, Svetloliečba: biolampa, laseroterapia, solux, solárium, Vodoliečba: , Masáže: lymfomasáž, klasická, podvodná, reflexná, reflexná, chodidiel, čiastočná, medová detoxikačná, masáž horúcimi lávovými kameňmi, thajská masáž, masáž nôh, masážne lôžko, Cvičenie: v bazéne, kalanetika, skupinový telocvik, služby fyzioterapeuta, liečebný telocvik, stacionárny bicykel, steper, fitness, nordic walking, individuálna rehabilitácia, Kúpele: v hydromasážnej vani/whirlpool, v termálnom bazéne, perličkový, vaňový, vírivý, vírivý, na končatiny, šliapací, škótske streky, suchý, uhličitý, prísadový, striedavý, Kneippove kúpele, Zábaly: parafínové, parafango, rašelinové, Sauny: infračervená, Ostatné: Teploliečba, pitné kúry, akupunktúra, ultrazvuk, bankovanie, plynové injekcie s aplikáciou CO2, pre viac info pozri podrobný zoznam na stránke.
 • Nám sa páčil celý pobyt a radi sa k vám vrátime Jaroslav a Soňa Uhlířoví
 • Strava bola vynikajúca, personál ústretový a veľmi ochotný.
 • S pobytom sme boli veľmi spokojní, určite sa k Vám ešte vrátime.
 • Do liečebného domu Krym sa vraciame pravidelne, to znamená, že sa tam cítime veľmi dobre a vždy sa tam radi vrátime. Personál je milí,ochotní vždy poradiť. Kuchyňa dobrá, myslím si, že každy si vie...
 • nasa 7 clenna skupina bola spokojna
Rezervačné stredisko 02 3225 2388
Mapa Liečebný dom Krym*** Trenčianske Teplice

Podobné hotely

Most Slávy Hotel Most Slávy*** Trenčianske Teplice od 47 € / noc
Pax Kúpeľný Hotel Pax*** Trenčianske Teplice od 51 67 / noc
Slovakia Hotel Slovakia*** Trenčianske Teplice od 54 72 / noc
Flóra Hotel Flóra*** Trenčianske Teplice od 48 € / noc
02 3225 2301

Zavolajte nám, radi poradíme