Pobyty Wellness Hotel Diana***

Vyberte si pobyt
Rekreačný pobyt od 46 €/noc
Seniorský pobyt od 58 €/noc
Zimný pobyt od 60 €/noc
Relaxačný pobyt od 54 €/noc
Wellness pobyt od 60 €/noc
Veľké Losiny

Rekreačný pobyt

Rekreačný pobyt je odpočinkový pobyt pre telo i dušu. Vďaka procedúram a využitím relaxačných možností, ktoré zariadenie ponúka si zregenerujete telo a naberiete duševnú energiu. Procedúry si môžte vybrať priamo na mieste podľa vašej nálady a chuti.

Zobraz viac
Veľké Losiny

Relaxačný pobyt

Klasický odpočinkový pobyt pre telo i dušu, vďaka ktorému si zrelaxujete telo a naberiete duševnú energiu. Oddýchnite si však aj pri cvičení, športových aktivitách či jednotlivých liečebných procedúrach, ktoré Vám hotel ponúkne.

Zobraz viac
Veľké Losiny

Seniorský pobyt

Ide o rekondičný pobyt, ktorý je špeciálne vytvorený pre seniorov. Pobytový balíček poskytuje liečebné procedúry či wellness služby, ktoré pomôžu Vášmu telu aj duši.

Zobraz viac
Veľké Losiny

Wellness pobyt

Wellness pobyt na zregenerovanie síl tela i ducha v prostredí komfortného hotela. Vybrané wellness služby zaistia úľavu pri prípadných problémoch a vylepšia stav vášho organizmu.

Zobraz viac
Veľké Losiny

Zimný pobyt

Špeciálny pobyt pre zimné radovánky, oddych a zdravie. Hostia môžu využívať wellnes služby hotela, kde po náročnom dni sa môžu dosýta zrelaxovať. Využite túto špeciálnu ponuku a nechajte svoje telo počas zimy zregenerovať.

Zobraz viac
Wellness Hotel Diana***

Žárovská 618
Veľké Losiny 78815
Česko

Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Podobné hotely

Diana Wellness Hotel Diana*** Veľké Losiny od 46 € / noc
02 3225 2301

Zavolajte nám, radi poradíme