Pobyty Liečebný dom Zimní lázně***

Vyberte si pobyt
Kúpeľné minimum od 65 €/noc
Seniorský pobyt od 52 €/noc
Skrášľovací víkendový pobyt pre ženy od 67 €/noc
Wellness pobyt od 66 €/noc
Relaxačný pobyt extra od 62 €/noc
Skrášľovací pobyt pre ženy od 1638 €/noc
Víkendový pobyt extra od 147 €/noc
Poděbrady

Kúpeľné minimum

Pobyt, ktorý ponúka ochutnávku z toho, čo ponúkajú klasické liečebné pobyty v kúpeľoch. Čaká na Vás vstupná prehliadka, kde Vám lekár zdiagnostikuje prípadné problémy a odporučí procedúry. Počas pobytu môžete využívať základné wellness služby zariadenia.

Zobraz viac
Poděbrady

Relaxačný pobyt extra

Ide o klasický odpočinkový pobyt pre telo i dušu s rozšírenou paletou služieb. Klient tak dostane viac liečebných procedúr ako pri klasickom relaxačnom pobyte.

Zobraz viac
Poděbrady

Seniorský pobyt

Ide o rekondičný pobyt, ktorý je špeciálne vytvorený pre seniorov. Pobytový balíček poskytuje liečebné procedúry či wellness služby, ktoré pomôžu Vášmu telu aj duši.

Zobraz viac
Poděbrady

Skrášľovací pobyt pre ženy

Pobyt je zameraný najmä pre ženy, ktorý ponúka nielen skrášľovacie procedúry, ale aj kvalitný relax a regeneráciu celého organizmu. Klientky majú k dispozícii tzv. beauty programy, wellness služby alebo vybrané liečebné procedúry ako napríklad teploliečbu, vodoliečbu či masáže.

Zobraz viac
Poděbrady

Skrášľovací víkendový pobyt pre ženy

Pobyt je určený najmä ženám. Ponúka nielen skrášľovacie procedúry, ale aj kvalitný víkendový relax a regeneráciu celého organizmu. Klientky majú k dispozícii tzv. beauty programy, wellness služby alebo vybrané liečebné procedúry ako napríklad teploliečbu, vodoliečbu či masáže.

Zobraz viac
Poděbrady

Víkendový pobyt extra

Pobyt sa od iných víkendových pobytov odlišuje rozsahom služieb. Súčasťou pobytu je stravovanie a možnosť využitia liečebných procedúr a wellness služieb podľa ponuky hotela. Krátky, ale o to príjemnejší a intenzívnejší relax. A to všetko iba za jeden víkend.

Zobraz viac
Poděbrady

Wellness pobyt

Wellness pobyt na zregenerovanie síl tela i ducha v prostredí komfortného hotela. Vybrané wellness služby zaistia úľavu pri prípadných problémoch a vylepšia stav vášho organizmu.

Zobraz viac
Liečebný dom Zimní lázně***

Hakenova ul. 464/II 464/II
Poděbrady 290 33
Česko

Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Podobné hotely

Libenský Hotel Libenský**** Poděbrady od 64 € / noc
Zimní lázně Liečebný dom Zimní lázně*** Poděbrady od 52 € / noc
Zámeček Hotel Zámeček**** Poděbrady od 57 € / noc
Felicitas Kúpeľný Hotel Felicitas**** Poděbrady od 106 € / noc
02 3225 2301

Zavolajte nám, radi poradíme