Pobyty Liečebný dom Hlavná budova***

Vyberte si pobyt
Kúpeľné minimum od 55 €/noc
Seniorský pobyt od 51 €/noc
Špecializovaný liečebný pobyt od 71 €/noc
Kúpeľný liečebný pobyt od 69 €/noc
Silvestrovský pobyt od 75 €/noc
Zimný pobyt od 56 €/noc
Ostrožská Nová Ves

Kúpeľné minimum

Pobyt, ktorý ponúka ochutnávku z toho, čo ponúkajú klasické liečebné pobyty v kúpeľoch. Čaká na Vás vstupná prehliadka, kde Vám lekár zdiagnostikuje prípadné problémy a odporučí procedúry. Počas pobytu môžete využívať základné wellness služby zariadenia.

Zobraz viac
Ostrožská Nová Ves

Kúpeľný liečebný pobyt

Komplexný liečebný pobyt zahŕňa okrem ubytovania a stravovania aj lekárske prehliadky a procedúry na základe odporúčania lekára. Vďaka komplexnému liečebnému programu sa nemusíte starať o nič, len o váš oddych.

Zobraz viac
Ostrožská Nová Ves

Seniorský pobyt

Ide o rekondičný pobyt, ktorý je špeciálne vytvorený pre seniorov. Pobytový balíček poskytuje liečebné procedúry či wellness služby, ktoré pomôžu Vášmu telu aj duši.

Zobraz viac
Ostrožská Nová Ves

Silvestrovský pobyt

Oslava Nového roku? S nami samozrejme v príjemnom prostredí s relaxačnými službami. Hotel pre Vás pripravil špeciálny balíček, v ktorom sú okrem silvestrovskej oslavy zahrnuté aj niektoré wellness služby hotela.

Zobraz viac
Ostrožská Nová Ves

Špecializovaný liečebný pobyt

Liečebný pobyt zameraný na špecifickú liečbu. Súčasťou pobytu je aj vstupná prehliadka lekára, ktorý klientovi zdiagnostikuje problémy a určí vhodnú terapiu. Vodoliečba, teploliečba, elektroliečba, cvičenie... To sú len niektoré z možností, ako sa zbaviť Vašich zdravotných problémov.

Zobraz viac
Ostrožská Nová Ves

Zimný pobyt

Špeciálny pobyt pre zimné radovánky, oddych a zdravie. Hostia môžu využívať wellnes služby hotela, kde po náročnom dni sa môžu dosýta zrelaxovať. Využite túto špeciálnu ponuku a nechajte svoje telo počas zimy zregenerovať.

Zobraz viac
Liečebný dom Hlavná budova***

Kunovská 664
Ostražská Nová Ves 68722
Česko

Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Podobné hotely

Hlavná budova Liečebný dom Hlavná budova*** Ostrožská Nová Ves od 51 € / noc
02 3225 2301

Zavolajte nám, radi poradíme