Sezónne a prázdninové Pobyty Hotel Bystrá***

Vyberte si pobyt
Pobyt pre rodiny s deťmi od 59 €/noc
Silvestrovský pobyt od 85 €/noc
Zimný pobyt od 64 €/noc
Pobyt strašidelný Halloween od 60 €/noc
Vianočný pobyt od 70 €/noc
Tále / Bystrá

Pobyt pre rodiny s deťmi

Pobyt je zameraný na celorodinný oddych, zábavu a pohodu. Klienti môžu využiť aktivity určené pre rodiny s deťmi. Deti sa v do sýtosti vyšantia v zariadeniach hotela a vy si môžete užívať zaslúžený odpočinok.

Zobraz viac
Tále / Bystrá

Pobyt strašidelný Halloween

Strávte príjemné chvíle počas predĺženého víkendu - spojte zábavu s oddychom a prežite strašidelnú halloweensku noc na halloweenskom pobyte! Strašidelné party, animačné programy pre deti, atrakcie pre všetkých spojené s relaxom to je Halloween pobyt.

Zobraz viac
Tále / Bystrá

Silvestrovský pobyt

Oslava Nového roku? S nami samozrejme v príjemnom prostredí s relaxačnými službami. Hotel pre Vás pripravil špeciálny balíček, v ktorom sú okrem silvestrovskej oslavy zahrnuté aj niektoré wellness služby hotela.

Zobraz viac
Tále / Bystrá

Vianočný pobyt

Pobyt je obmedzený len na obdobie Vianoc. Klienti majú okrem ubytovania, stravy a liečebných procedúr štandardne navyše aj sviatočnú večeru. Preto neváhajte a po stresujúcom predvianočnom období si doprajte trocha relaxu.

Zobraz viac
Tále / Bystrá

Zimný pobyt

Špeciálny pobyt pre zimné radovánky, oddych a zdravie. Hostia môžu využívať wellnes služby hotela, kde po náročnom dni sa môžu dosýta zrelaxovať. Využite túto špeciálnu ponuku a nechajte svoje telo počas zimy zregenerovať.

Zobraz viac
Hotel Bystrá***

Bystrá 119
Brezno 977 01
Slovensko

Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Podobné hotely

Srdiečko Horský Hotel Srdiečko*** Tále / Bystrá od 78 € / noc
Bystrá Hotel Bystrá*** Tále / Bystrá od 49 € / noc
02 3225 2301

Zavolajte nám, radi poradíme