Pobyty Hotel Avalanche***

Vyberte si pobyt
Jesenný pobyt od 37 €/noc
Romantický pobyt pre dvoch od 94 €/noc
Veľkonočný pobyt od 48 €/noc
Relaxačný pobyt od 27 €/noc
Seniorský pobyt od 24 €/noc
Zimný pobyt od 72 €/noc
Vyšné Hágy / Štôla

Jesenný pobyt

Relax v období, keď príroda hrá všetkými farbami. Romantika, načerpanie energie a posilnenie imunity pred nastávajúcou zimou, to všetko ponúka jedinečný jesenný pobyt. Klienti môžu navyše využívať bonusové balíčky, ktoré im hotel pripravil.

Zobraz viac
Vyšné Hágy / Štôla

Relaxačný pobyt

Klasický odpočinkový pobyt pre telo i dušu, vďaka ktorému si zrelaxujete telo a naberiete duševnú energiu. Oddýchnite si však aj pri cvičení, športových aktivitách či jednotlivých liečebných procedúrach, ktoré Vám hotel ponúkne.

Zobraz viac
Vyšné Hágy / Štôla

Romantický pobyt pre dvoch

Romantický pobyt pre páry, ktoré si chcú okrem seba užiť aj príjemný relax. Neváhajte a využite jedinečné služby hotela, ktorý Vám okrem wellness služieb ponúkne aj romantické chvíle vo dvojici.

Zobraz viac
Vyšné Hágy / Štôla

Seniorský pobyt

Ide o rekondičný pobyt, ktorý je špeciálne vytvorený pre seniorov. Pobytový balíček poskytuje liečebné procedúry či wellness služby, ktoré pomôžu Vášmu telu aj duši.

Zobraz viac
Vyšné Hágy / Štôla

Veľkonočný pobyt

Chcete zažiť netradičné Veľkonočné sviatky? Vďaka jedinečnému veľkonočnému pobytu si môžete vychutnať sviatočný program spojený s využitím wellness služieb podľa ponuky hotela.

Zobraz viac
Vyšné Hágy / Štôla

Zimný pobyt

Špeciálny pobyt pre zimné radovánky, oddych a zdravie. Hostia môžu využívať wellnes služby hotela, kde po náročnom dni sa môžu dosýta zrelaxovať. Využite túto špeciálnu ponuku a nechajte svoje telo počas zimy zregenerovať.

Zobraz viac
Hotel Avalanche***

116
Štôla 059 37
Slovensko

Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Podobné hotely

Avalanche Hotel Avalanche*** Vyšné Hágy / Štôla od 24 € / noc
02 3225 2301

Zavolajte nám, radi poradíme