Hotel Panorama***, Libverda

Dvojposchodový hotel Panorama ***  je súčasťou kúpeľného komplexu Lázní Libverda a poskytuje komfortné ubytovanie v blízkosti kúpeľnej jedálne (cca 100 m) a kúpeľného parku. Ubytovanie je možné v jednolôžkových, dvojlôžkových izbách a apartmánoch kategórie Standard. Terasou disponujú len izby na prvom podlaží. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza minigolfové ihrisko.

Pobyty a cenník

Zobraz viac

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie všetkých izieb

sociálne zariadenie, sprchovací kút, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička, trezor, fén, kúpeľňa, nefajčiarska, wifi


Typ izby Vybavenie nadštandard
Standard
1-lôžková
  • štandardné vybavenie
2-lôžková
Apartmá
1-lôžková
  • štandardné vybavenie
  • minibar
  • spálňa a oddelená obývacia miestnosť
  • župan
  • varná konvica
  • káva / čaj
2-lôžková

Vybavenie a služby

Wellness a liečebné procedúry poskytované priamo v hoteli

Inhalačné terapie: oxygenoterapia Elektroliečba: diadynamik, krátkovlnná diatermia, magnetoterapia, hydrogalvan Svetloliečba: biolampa, laseroterapia Vodoliečba, Masáže: klasická, reflexná, reflexná, chodidiel, lymfodrenáž prístrojová, medová detoxikačná, aromamasáž, masáž horúcimi lávovými kameňmi, thajská masáž Cvičenie: v bazéne, skupinový telocvik, služby fyzioterapeuta, liečebný telocvik, fitness, individuálna rehabilitácia Kúpele: v hydromasážnej vani/whirlpool, vaňový, vírivý, vírivý, na končatiny, šliapací, štvorkomorový, škótske streky, uhličitý, minerálny, prísadový, aromatický, rašelinový, striedavý, s prísadou soli z Mŕtveho mora Zábaly: parafínové, parafango, rašelinové Ostatné: Teploliečba, ultrazvuk, bankovanie, plynové injekcie s aplikáciou CO2, kryoterapia

Liečivá voda v objekte

Typ: minerálna

Športové vybavenie

Indoor: posilňovňa Outdoor: telocvičňa, minigolfové ihrisko

Parkovanie

Bez poplatkov: vlastné parkovisko

Ďalšie služby

zmenáreň, možnosť platiť kartou, hotelový trezor, internetové pripojenie

Iné

bezbariérové izby, možnosť psa na izbe: áno Komunikácia: Jazyky česky, anglicky, nemecky, poľsky

Gastro služby

Kaviareň

Plocha: 32 m2 Kapacita: 20 osôb využitie výhradne pre stravovanie, videoprojektor, premietacie plátno, ozvučenie.

Reštaurácia

Kapacita: 55 osôb možnosť využitia pre školenie/semináre, videoprojektor, premietacie plátno, ozvučenie, tanečný parket.

Spoločenské miestnosti

Kongresová sála

Plocha: 288 m2 Kapacita: 180 osôb možnosť využitia pre školenie/semináre, videoprojektor, premietacie plátno, ozvučenie, tanečný parket, možnosť skombinovať s iným spoločenským priestorom.

Salónik/Rokovací priestor

Plocha: 154 m2 Kapacita: 180 osôb možnosť využitia pre školenie/semináre, videoprojektor, premietacie plátno, ozvučenie, tanečný parket, možnosť skombinovať s iným spoločenským priestorom.

Salónik/Rokovací priestor

Plocha: 72 m2 Kapacita: 50 osôb možnosť využitia pre školenie/semináre, videoprojektor, premietacie plátno, ozvučenie, tanečný parket, možnosť skombinovať s iným spoločenským priestorom.

Spoločenská miestnosť

Plocha: 44 m2 Kapacita: 25 osôb možnosť využitia pre školenie/semináre, videoprojektor, premietacie plátno, ozvučenie.

Aktivity na voľný čas

Bezprostredná blízkosť

minigolf, cykloturistika, tenis, turistické vychádzky, prechádzky do prírody

Do 15 min jazdy autom

kúpanie (prírodné vodné plochy)

Do 1 hodiny jazdy autom

lyžovanie

Kontakt

Mapa Hotel Panorama*** Libverda
Hotel Panorama***


Hájnice 463 62
Česko

Tel. rezervácie: 02 3225 2388

Často kladené otázky

❓ Aké víkendové pobyty sú aktuálne v ponuke?

V ponuke hotela sú v ponuke nasledovné víkendové pobyty:Aktívny oddych, Antistresový pobyt, Relaxačný pobyt extra, Romantický pobyt pre dvoch, Silvestrovský pobyt. Pozri ponuku víkendových pobytov.

❓ Ponúka Hotel Panorama aj seniorské pobyty?

Pre seniorov sú vhodné napríklad Kúpeľné minimum, Kúpeľný liečebný pobyt, Relaxačný pobyt extra, Wellness pobyt. Pozri zoznam a porovnanie seniorských pobytov.

Aké wellness a liečebné procedúry sú poskytované priamo v hoteli Panorama?

Suchou nohou sú dostupné tieto typy wellness a liečebných procedúr: Inhalačné terapie: oxygenoterapia, Elektroliečba: diadynamik, krátkovlnná diatermia, magnetoterapia, hydrogalvan, Svetloliečba: biolampa, laseroterapia, Vodoliečba: , Masáže: klasická, reflexná, reflexná, chodidiel, lymfodrenáž prístrojová, medová detoxikačná, aromamasáž, masáž horúcimi lávovými kameňmi, thajská masáž, Cvičenie: v bazéne, skupinový telocvik, služby fyzioterapeuta, liečebný telocvik, fitness, individuálna rehabilitácia, Kúpele: v hydromasážnej vani/whirlpool, vaňový, vírivý, vírivý, na končatiny, šliapací, štvorkomorový, škótske streky, uhličitý, minerálny, prísadový, aromatický, rašelinový, striedavý, s prísadou soli z Mŕtveho mora, Zábaly: parafínové, parafango, rašelinové, Ostatné: Teploliečba, ultrazvuk, bankovanie, plynové injekcie s aplikáciou CO2, kryoterapia, pre viac info pozri podrobný zoznam na stránke.

Aká je adresa a kontakt na recepciu Hotel Panorama?

Adresa je: Hotel Panorama, , 463 62 Hájnice. Kontakt na recepciu dostáva zákazník Relaxosu spolu s voucherom.

Aké spoločenské miestnosti sú k dispozícii?

Zariadenie disponuje nasledovnými spoločenskými priestormi kongresová sála, salónik/rokovací priestor, salónik/rokovací priestor, spoločenská miestnosť, pre viac info pozri údaje na stránke.

Kde si môžem v zariadení Hotel Panorama objednať stravu a nápoje?

Z gastro služieb je v objekte k dispozícii kaviareň, reštaurácia, pre viac info pozri údaje na stránke.

Aké typy izieb ponúka Hotel Panorama?

Ubytovane je možné v izbách  Standard 1-lôžková, Standard 2-lôžková, Apartmá 1-lôžková, Apartmá 2-lôžková... Vybavenie izieb je uvedené na stránke.
Rezervačné stredisko 02 3225 2388
Mapa Hotel Panorama*** Libverda

Podobné hotely

Nový dům Hotel Nový dům*** Libverda od 55 € / noc
Lesní Zátiší Hotel Lesní Zátiší*** Libverda od 62 € / noc
02 3225 2301

Zavolajte nám, radi poradíme