Séjours Maison Thermale Polana****, Thermales Ville Thermale Brusno

ChooseYourStay
Rekreačný pobyt de 65 €/nuit
Remis en Forme de 64 €/nuit
Séjour de relaxation de 81 €/nuit
Séjour Sénior de 65 €/nuit
St. Sylvestre de 81 90/nuit
Automne dorée de 65 €/nuit
Séjour de 81 90/nuit
Séjour pour couple de 82 €/nuit
Séjour thérapeutique de 99 €/nuit
Week-end séjour de 81 €/nuit
Ville Thermale Brusno

Rekreačný pobyt

Rekreačný pobyt je odpočinkový pobyt pre telo i dušu. Vďaka procedúram a využitím relaxačných možností, ktoré zariadenie ponúka si zregenerujete telo a naberiete duševnú energiu. Procedúry si môžte vybrať priamo na mieste podľa vašej nálady a chuti.

Plus
Ville Thermale Brusno

Automne dorée

Relax v období, keď príroda hrá všetkými farbami. Romantika, načerpanie energie a posilnenie imunity pred nastávajúcou zimou, to všetko ponúka jedinečný jesenný pobyt. Klienti môžu navyše využívať bonusové balíčky, ktoré im hotel pripravil.

Plus
Ville Thermale Brusno

Remis en Forme

Regeneračný pobyt je zameraný na "dobitie bateriek" po fyzickej i psychickej stránke. Klienti môžu využívať wellness služby a liečebné procedúry, ktoré im hotel ponúkne. Väčšinou sa jedná o masáže, cvičenia alebo vodoliečbu. Preto neváhajte a využite takýto druh pobytu.

Plus
Ville Thermale Brusno

Séjour

Pobyt je obmedzený len na obdobie Vianoc. Klienti majú okrem ubytovania, stravy a liečebných procedúr štandardne navyše aj sviatočnú večeru. Preto neváhajte a po stresujúcom predvianočnom období si doprajte trocha relaxu.

Plus
Ville Thermale Brusno

Séjour de relaxation

Klasický odpočinkový pobyt pre telo i dušu, vďaka ktorému si zrelaxujete telo a naberiete duševnú energiu. Oddýchnite si však aj pri cvičení, športových aktivitách či jednotlivých liečebných procedúrach, ktoré Vám hotel ponúkne.

Plus
Ville Thermale Brusno

Séjour pour couple

Romantický pobyt pre páry, ktoré si chcú okrem seba užiť aj príjemný relax. Neváhajte a využite jedinečné služby hotela, ktorý Vám okrem wellness služieb ponúkne aj romantické chvíle vo dvojici.

Plus
Ville Thermale Brusno

Séjour Sénior

Ide o jedinečný liečebný pobyt, ktorý je špeciálne vytvorený pre seniorov. Využite pobyt, ktorý Vám poskytne liečebné procedúry či wellness služby, ktoré pomôžu nielen Vášmu unavenému telu, ale aj nervom.

Plus
Ville Thermale Brusno

Séjour thérapeutique

Komplexný liečebný pobyt zahŕňa okrem ubytovania a stravovania aj lekárske prehliadky a procedúry na základe odporúčania lekára. Vďaka komplexnému liečebnému programu sa nemusíte starať o nič, len o váš oddych.

Plus
Ville Thermale Brusno

St. Sylvestre

Oslava Nového roku? S nami samozrejme v príjemnom prostredí s relaxačnými službami. Hotel pre Vás pripravil špeciálny balíček, v ktorom sú okrem silvestrovskej oslavy zahrnuté aj niektoré wellness služby hotela.

Plus
Ville Thermale Brusno

Week-end séjour

Pobyt pre tých, ktorí si chcú dopriať síce krátky ale o to intenzívnejší víkendový relax. Využite ponuky hotela a nechajte svoje telo zregenerovať za pomoci liečivých procedúr a wellness služieb, ktoré Vás nabijú energiou do ďalšieho týždňa.

Plus
Maison Thermale Polana****

Kúpele Brusno
Brusno 976 62
La Slovaquie

PhoneReservations +421 2 3225 2328

SimilarHotels

Polana Maison Thermale Polana**** Ville Thermale Brusno séjour à partir de 64 € / nuit
+421 2 3225 2328

Appelez Relaxos, heureux de vous conseiller